579,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
10
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
LB 251S ir jaudīgs un viegli lietojams pašgājējs zāles pļāvējs, ar Bioclip® (mulčēšanas) un sānu izmešanas funkcijām. Izturīgais 51 cm tērauda pļaušanas bloks ir radīts lielisku pļaušanas rezultātu sasniegšanai. Tā rokturis un gaitas svira nodrošina vieglu tā manevrēšanu. Viegli nolokāmais rokturis, centrālā pļaušanas augstuma regulēšana un uzlabotais riteņu protektors palīdz viegli manevrēt un lietot pļāvēju arī lielākos zālienos. Atbilstošs Bioclip® nazis un pļaušanas bloks palīdz sasmalcināt pļaujamo zāli, kas kļūst par labu mēslojumu pamata zālienam.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 166A |
| Dzinēja jauda | 2.7 kW |
| Maksimālā jauda | 2 900 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 51 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz sānu |
| Pļaušanas bloka materiāls | Tērauds |
| Pļaušanas augstuma soļi | 7 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Nemainīgs ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0-4 km/h |
| Gaitas riteņi | Priekšējie |
| Savācējgrozs | Nav |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 32 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 96 dB(A) |
