Husqvarna LC142iS zāles pļāvējs
579,00 € – 749,00 €Price range: 579,00 € through 749,00 €
Husqvarna LB244E zāles pļāvējs
579,00 €
2999,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
12
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Ar kompakto dizainu un mazo svaru Husqvarna LB 244E ir viegli manevrējams zāles pļāvējs, kas ir ideāli piemērots mazu un vidēja izmēra zālāju pļaušanai. Aprīkots ar BioClip® (mulčēšana), kas nozīmē, ka zāle tiek sapļauta mazos gabaliņos, kas ātri sadalās un kļūst par dabisko mēslojumu. Ar elektrisko palaišanu jūs varat uzsākt pļaušanu bez piepūles. Centrālā pļaušanas augstuma regulēšana ļauj ātri un vienkārši regulēt augstumu, izmantojot vienu sviru. Ar kāju darbināma roktura augstuma regulēšana nodrošina ērtu lietošanu, un, kad pļaušana ir pabeigta, rokturi var ātri salocīt gudrai uzglabāšanai.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 139AE |
| Dzinēja jauda | 2.2 kW |
| Maksimālā jauda | 2 900 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 139 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 44 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | ABS plastikāts |
| Pļaušanas augstuma soļi | 7 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0 km/h |
| Gaitas riteņi | N/A |
| Savācējgrozs | Nav |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 23.5 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 94 dB(A) |
