659,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
14
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LB 256SP ir izturīgs, augstas veiktspējas pašgājējs zāles pļāvējs, kurš ir paredzēts privātai lietošanai. Tas ir aprīkots ar viegli iedarbināmu Husqvarna dzinēju un aizmugurējo riteņu piedziņu, platu tērauda pļaušanas bloku ar zāles izmešanu uz sāniem. Ergonomisks, viegli nolokāms rokturis, vieglā pļaušanas augstuma regulēšana, padara pļāvēja lietošanu ļoti vieglu.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 166A |
| Dzinēja jauda | 2.7 kW |
| Maksimālā jauda | 2 800 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 56 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz sānu |
| Pļaušanas bloka materiāls | Tērauds |
| Pļaušanas augstuma soļi | 7 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Nemainīgs ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0-3.6 km/h |
| Gaitas riteņi | Aizmugurējie |
| Savācējgrozs | Nav |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 33.1 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 98 dB(A) |
