Benzīna lapu pūtēji
Husqvarna 125B lapu pūtējs
SKU:
952715654
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
349,00 €| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 28 сm³ |
| Dzinēja jauda | 0.8 kW |
| Uzgaļa tips | Apaļš+Plakans |
| Maks. pūšanas jauda | 12.5 N |
| Gaisa plūsmas ātrums | 76 m/s |
| Svars | 4.26 kg |
| Uzkabe | Nav iekļauts |
| Sūkšanas komplekts | Nē |
Husqvarna 125BVX lapu pūtējs
SKU:
952715674
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
449,00 €| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 28 сm³ |
| Dzinēja jauda | 0.8 kW |
| Uzgaļa tips | Apaļš+Plakans |
| Maks. pūšanas jauda | 12.5 N |
| Gaisa plūsmas ātrums | 76 m/s |
| Svars | 4.35 kg |
| Uzkabe | Vienpleca uzkabe |
| Sūkšanas komplekts | Jā |
Husqvarna 345BT lapu pūtējs
SKU:
970466903
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
399,00 €| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 51.7 сm³ |
| Dzinēja jauda | 1.6 kW |
| Uzgaļa tips | Apaļš |
| Maks. pūšanas jauda | 22 N |
| Gaisa plūsmas ātrums | 78.2 m/s |
| Svars | 9.96 kg |
| Uzkabe | Integrēta |
| Sūkšanas komplekts | Nē |
Husqvarna 360BT lapu pūtējs
SKU:
967144304
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
699,00 €| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 65.6 сm³ |
| Dzinēja jauda | 2.84 kW |
| Uzgaļa tips | Apaļš |
| Maks. pūšanas jauda | 30 N |
| Gaisa plūsmas ātrums | 104 m/s |
| Svars | 10.5 kg |
| Uzkabe | Integrēta |
| Sūkšanas komplekts | Nē |
Husqvarna 525BX lapu pūtējs
SKU:
967284201
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
499,00 €| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 25.4 сm³ |
| Dzinēja jauda | 0.9 kW |
| Uzgaļa tips | Apaļš+Plakans |
| Maks. pūšanas jauda | 15 N |
| Gaisa plūsmas ātrums | 70 m/s |
| Svars | 4.3 kg |
| Uzkabe | Nav iekļauts |
| Sūkšanas komplekts | Nē |
Husqvarna 570BTS lapu pūtējs
SKU:
966629401
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
999,00 €| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 65.6 сm³ |
| Dzinēja jauda | 2.9 kW |
| Uzgaļa tips | Apaļš |
| Maks. pūšanas jauda | 37 N |
| Gaisa plūsmas ātrums | 106 m/s |
| Svars | 11.2 kg |
| Uzkabe | Integrēta |
| Sūkšanas komplekts | Nē |
Husqvarna 580BTS lapu pūtējs
SKU:
966629601
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
1039,00 €| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 75.6 сm³ |
| Dzinēja jauda | 3.3 kW |
| Uzgaļa tips | Apaļš |
| Maks. pūšanas jauda | 40 N |
| Gaisa plūsmas ātrums | 92 m/s |
| Svars | 11.8 kg |
| Uzkabe | Integrēta |
| Sūkšanas komplekts | Nē |
