130,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
10
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Tradicionālais mehāniskais zāles pļāvējs ar cilindriskiem asmeņiem, kas ir perfekts maziem zālieniem. Mūsu mehāniskos zāles pļāvējus no citiem atšķir vieglā vadāmība, ilgais kalpošanas laiks un nepārspējamie pļaušanas rezultāti.
Papildu informācija
| Pļaušanas platums | 40 cm |
|---|---|
| Pļaušanas metode | Veltņa asmens un nazis |
| Pļaušanas bloka materiāls | Tērauda |
| Pļaušanas augstuma soļi | 4 |
| Augstuma regulācija | ar papildatsperi atvieglojošs, Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 12-38 mm |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 45 l |
| Svars | 8.3 kg |
| Roktura veids | Plakans |
| Nolokāms rokturis | Jā |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Husqvarna 54 zāles pļāvējs” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.