180,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
10
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Kluss zāles pļāvējs ar unikālu griešanas mehānismu, kas maksimāli samazina pretestību un trokšņa līmeni. Šo modeli uzskata par visklusāko mehānisko zāles pļāvēju visā tirgū. Iespējams aprīkot ar zāles savācējgrozu.
Papildu informācija
| Pļaušanas platums | 40 cm |
|---|---|
| Pļaušanas metode | Veltņa asmens un nazis |
| Pļaušanas bloka materiāls | Tērauda |
| Pļaušanas augstuma soļi | 4 |
| Augstuma regulācija | Individuāla |
| Pļaušanas augstums | 13-38 mm |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 45 l |
| Svars | 9.07 kg |
| Roktura veids | Komforta |
| Nolokāms rokturis | Nē |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Husqvarna 540 zāles pļāvējs” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.