1399,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
KLIPPO LB 553SQe ir uzticams un īpaši izstrādāts BioClip® zāles pļāvējs ar priekšējo riteņu piedziņu komerciālai lietošanai. Pilna izmēra 53 cm pļaušanas bloks padara to par ideālu risinājumu vidēja lieluma un lielākām platībām vai kā papildu apgriešanas rīks braucamajiem vai robotizētajiem zāles pļāvējiem. Konstrukcija ir vērsta uz to, lai nodrošinātu vislabākos iespējamos ergonomiskos apstākļus operatoram un izcilus pļaušanas rezultātus pat mitrā laikā. Aprīkots ar pilnībā komerciālu un augstas specifikācijas Husqvarna HS 166AP dzinēju, lieta alumīnija bloku, viegliem alumīnija riteņiem un ergonomisku sāniski regulējamu un efektīvu vibrācijas slāpēšanas roktura sistēmu, kas palīdz modelim atbilst A(8) EN836 standartam. KLIPPO LB 500 sērija — komerciālie modeļi ar izcilu veiktspēju un izturību ilgtermiņa attiecībām.
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 166AP |
| Dzinēja jauda | 2.75 kW |
| Maksimālā jauda | 2 900 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 53 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Alumīnijs |
| Pļaušanas augstuma soļi | 5 |
| Pļaušanas augstums | 28-65 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Nemainīgs ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0-4.8 km/h |
| Gaitas riteņi | Priekšējie |
| Savācējgrozs | Nav |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 38.5 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Jā |
| Roktura veids | Anti-vibrācijas |
| Nolokāms rokturis | Nē |
| Garantētais skaņas līmenis | 96 dB(A) |
