439,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
20
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LB 144 ir kompakts, viegls un ērti manevrējams zāles pļāvējs, kas ļauj pļaut mazus un vidējus zālājus. Tam ir BioClip® (mulčēšana), kas nozīmē, ka zāle tiek nopļauta mazos gabaliņos, kas ātri sadalās un kļūst par dabisko mēslojumu. Centrālā pļaušanas augstuma regulēšana ļauj ātri un vienkārši regulēt augstumu, izmantojot vienu sviru. Ar kāju darbināma roktura augstuma regulēšana nodrošina ērtu lietošanu, un, kad pļaušana ir pabeigta, rokturi var ātri salocīt gudrai uzglabāšanai.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 123A |
| Dzinēja jauda | 1.95 kW |
| Maksimālā jauda | 3 000 apgr./min |
| Cilindra darba tilpums | 123 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 44 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | ABS plastikāts |
| Pļaušanas augstuma soļi | 7 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0 km/h |
| Gaitas riteņi | N/A |
| Savācējgrozs | Nav |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 22 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 94 dB(A) |
