799,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LC 356VP ir izturīgs, lieljaudas pašgājējs zāles pļāvējs ar mainīgu gaitas ātrumu un viegli iedarbināmu OHC-dzinēju, kas paredzēts lielākiem dārziem. Aprīkots ar platu, izturīgu tērauda pļaušanas bloku un zāles izmešanu uz sāniem opciju. Ergonomiskais un vienkārši salokāmais rokturis, ērtā dzinēja izslēgšanas sviras noņemšanas un vieglā pļaušanas augstuma regulēšanas iespēja ievērojami atvieglo katru pļaušanu. Īpaši lielais zāles savākšanas grozs un specifiskās formas Collect nazis savāc vairumu lapas, atstājot mazāk atgriezumus zālienā, nodrošinot sakoptu un profesionāli kopta mauriņa izskatu. Lai pārvērstu pļāvēju par smalcinātāju, tam ir nepieciešams mulčēšanas komplekts 598018101, kas ir pieejams kā papildaprīkojums.
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Honda |
| Dzinēja nosaukums | GCVX-170 |
| Dzinēja jauda | 3.1 kW |
| Maksimālā jauda | 2 800 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 56 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz sānu |
| Pļaušanas bloka materiāls | Tērauds |
| Pļaušanas augstuma soļi | 7 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | maināms ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 3-4.5 km/h |
| Gaitas riteņi | Aizmugurējie |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 75 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 37.5 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Roktura veids | Ergonomisks |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 98 dB(A) |
