849,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
14
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LC 353AWD ir zāles pļāvējs ar benzīna dzinēju, ar pilnpiedziņu un izturīgu pļaušanas bloku, kas piemērots nelīdzeniem dārziem ar stāvu nogāzi. Augstuma regulēšana deviņos stāvokļos un iespēja izmantot izmešanu uz aizmuguri padara to efektīvu un elastīgu, pļaujot arī garu zāli. Rokturi var atlaist ar vienu roku, neapturot dzinēju, lai atvieglotu manevrēšanu ap šķēršļiem un dzīvžogiem. Bez aizmugurējās izmetes LC 353AWD kā pļaušanas veidu nodrošina zāles savākšanu un BioClip® (mulčēšanu).
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Honda |
| Dzinēja nosaukums | GCVX-170 |
| Dzinēja jauda | 3.6 kW |
| Maksimālā jauda | 2 900 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 53 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Tērauds |
| Pļaušanas augstuma soļi | 9 |
| Augstuma regulācija | Četru punktu |
| Pļaušanas augstums | 25.4-101.6 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Visu riteņu piedziņa |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0-4.8 km/h |
| Gaitas riteņi | Visi riteņi |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 65 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 41.7 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Roktura veids | Easy Walk |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 96 dB(A) |
