779,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
10
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Pašgājējs, ērti lietojams, kvalitatīvs zāliena pļāvējs, kas piemērots vidēja lieluma dārziem. Pļāvējam Husqvarna LC 253S ir ergonomisks, viegli salokāms rokturis, ērti noņemama svira un viegli regulējams pļaušanas augstums, kas atvieglo pļaušanu. Savākšanas asmens atstāj mazāk atgriezumu zālienā kārtīgam izskatam. Izturīga kompozītmateriālu pretkorozijas šasija un plastmasas riteņi mazākam svaram. Jaudīgs un uzticams dzinējs lielākai veiktspējai un retākai tehniskai apkopei.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 166A |
| Dzinēja jauda | 2.75 kW |
| Maksimālā jauda | 2 900 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 53 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Kompozīts |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Pļaušanas augstums | 20-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | Nemainīgs ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0-4 km/h |
| Gaitas riteņi | Aizmugurējie |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 60 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 31.5 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Roktura veids | Ergonomisks |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 98 dB(A) |
