639,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
10
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Veidot kārtīgu, labi sakoptu zālienu būs patiess gandarījums, ja izmantosit Husqvarna LC 247S — pašgājēju zāles pļāvēju. Ērta lietošana tiek panākta ar ergonomisko un regulējamo rokturi, kā arī viegli pielāgojamu pļaušanas augstumu. Rokturi var salocīt, lai atvieglotu uzglabāšanu un transportēšanu. LC 247S darbina Husqvarna dzinējs, kas aprīkots ar automātisku gaisa vārstu, kā arī viegls 47 cm salikts pļaušanas bloks.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 139A |
| Dzinēja jauda | 2.2 kW |
| Maksimālā jauda | 2 900 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 139 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 47 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Kompozīts |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Pļaušanas augstums | 20-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | Nemainīgs ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0-4 km/h |
| Gaitas riteņi | Aizmugurējie |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 55 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 29.5 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 96 dB(A) |
