399,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
15
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
LC 140P ir ļoti ērti lietojams zāles pļāvējs, kas ir piemērots maziem dārziem. Tam ir izturīgs tērauda pļaušanas bloks un uzticams, viegli iedarbināms Husqvarna dzinējs, kas nodrošina lielisku pļāvumu un zāles savākšanu. Rokturis ar mīkstu satvēriena daļu, salokāms, centrālā augstuma regulēšana un gultņoti riteņi nodrošina ergonomisku un ērtu darbu.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 123A |
| Dzinēja jauda | 1.95 kW |
| Maksimālā jauda | 3 000 apgr./min |
| Cilindra darba tilpums | 123 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 40 cm |
| Pļaušanas metode | Savākšana/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Tērauds |
| Pļaušanas augstuma soļi | 10 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0 km/h |
| Gaitas riteņi | N/A |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 50 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 25.2 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 95 dB(A) |
