669,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
10
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LC 247i akumulatora zāles pļāvējam ir liels pļaušanas platums un divas akumulatoru ligzdas, lai ērti un efektīvi sakoptu vidēja izmēra zālienus. Ir pieejams savE™ režīms maksimālam darbības laikam, veicot pļaušanu, kad nav nepieciešama pilna jauda, un PowerBoost, lai nopļautu biezāku zāli. Regulējams rokturis, viegli sasniedzama svira, kā arī ātra un vienkārša pļaušanas augstuma regulēšana lieliskai ergonomikai. Rokturis un savākšanas maiss ir salokāms labākai uzglabāšanai.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Dzinēja jauda | 0.75 kW |
| Maksimālā jauda | 3 000 apgr./min. |
| Pļaušanas platums | 47 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Kompozītu |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0 km/h |
| Gaitas riteņi | N/A |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 55 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 24.5 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Garantētais skaņas līmenis | 95 dB(A) |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Husqvarna LC247i zāles pļāvējs” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.