799,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LC 251iS ir ar akumulatoru darbināms pašgājēja zāles pļāvējs, kas ir ērti lietojams un piedāvā efektīvu pļaušanu ar plašu pļaušanas bloku. Pļāvējam ir divas pļaušanas metodes – zāles savākšana un zāles izmešana uz sānu. Tas ir ideāli piemērots vidēja lieluma un lieliem dārziem. Izmantojot dubultās akumulatora ligzdas, varat pļaut ilgāk pirms nepieciešama uzlādēšana. Zāles pļāvējam ir arī Save™ režīms, kas maksimāli palielina darbības laiku, samazinot asmens ātrumu, kad nav nepieciešama pilna jauda. Pļaujot smagos apstākļos, Power Boost funkcija automātiski palielina asmens ātrumu, lai iegūtu papildu jaudu. LC 251iS ir daļa no Husqvarna 36 V sistēmas Bli-X, kas nozīmē, ka vienu akumulatoru var izmantot vairākiem instrumentiem.
| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Dzinēja jauda | 0.9 kW |
| Maksimālā jauda | 2 900 apgr./min. |
| Pļaušanas platums | 51 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/Izmešana uz sānu |
| Pļaušanas bloka materiāls | Tērauda |
| Pļaušanas augstuma soļi | 7 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Nemainīgs ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0-4 km/h |
| Gaitas riteņi | Aizmugurējie |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 65 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 27 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Garantētais skaņas līmenis | 98 dB(A) |
Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.