Husqvarna LB144i zāles pļāvējs
439,00 € – 579,00 €Price range: 439,00 € through 579,00 €
Husqvarna Aspire LC34-P4A zāles pļāvējs
299,00 € – 399,00 €Price range: 299,00 € through 399,00 €
349,00 € – 489,00 €Price range: 349,00 € through 489,00 €
12
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LC 137i ir ērti lietojams akumulatora zāles pļāvējs ar 37 cm pļaušanas platumu nelielu zālienu kopšanai. Šis mazais un vieglais pļāvējs spēj nopļaut zāli ar vienu uzlādi, turklāt kompaktā pļaušanas bloka un ergonomiskā roktura dēļ tas ir viegli manevrējams arī šaurās vietās. Viegli salokāmā un regulējamā stūre un divi iebūvēti pacelšanas rokturi ļauj pļaujmašīnu viegli uzglabāt vai transportēt; salokot, neaizņem daudz vietas. Saderīgs ar Husqvarna 36 V akumulatoru sistēmu.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Dzinēja jauda | 0.5 kW |
| Maksimālā jauda | 3 200 apgr./min. |
| Pļaušanas platums | 37.5 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | ABS plastikāts |
| Pļaušanas augstuma soļi | 7 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0 km/h |
| Gaitas riteņi | N/A |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 40 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 15 kg |
| Roktura regulācija | 1 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Garantētais skaņas līmenis | 88 dB(A) |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Husqvarna LC137i zāles pļāvējs” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.