299,00 € – 399,00 €Price range: 299,00 € through 399,00 €
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna Aspire™ LC34-P4A ir 18 V akumulatora zāles pļāvējs, kas atvieglo gan pļaušanu, gan uzglabāšanu. Ar savu nelielo svaru un kompakto izmēru zāles pļāvējs ir viegli manevrējams šaurās ejās, turklāt ar pacelšanas rokturi to var ērti pārvietot pa dārzu. Akumulators darbojas ar zemu trokšņa līmeni, kas netraucē kaimiņus, un rokturi var noregulēt ērtā darba stāvoklī. Tāpat kā citām Husqvarna Aspire™ ierīcēm, tam ir kompakta, melna konstrukcija ar oranžas krāsas detaļām, kas norāda mijiedarbības punktus. Kad pļaušana pabeigta, zāles pļāvēju var salocīt un uzglabāt vertikāli vai pie sienas, lietojot iekļauto āķi. Akumulatoru sistēma 18V POWER FOR ALL ALLIANCE ir gan daudzpusīga, gan kompakta, jo vienu akumulatoru var izmantot vairākiem dārza darbarīkiem un zīmoliem.
| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Dzinēja jauda | 0.5 kW |
| Maksimālā jauda | 3 000 apgr./min. |
| Pļaušanas platums | 34 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip® |
| Pļaušanas bloka materiāls | ABS plastikāts |
| Pļaušanas augstuma soļi | 4 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 30-65 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0 km/h |
| Gaitas riteņi | N/A |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 30 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 11.8 kg |
| Roktura regulācija | bezpakāpju regulēšana, Teleskopiska |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Garantētais skaņas līmenis | 87 dB(A) |

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.