1699,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
LB 553iV ir izturīgs akumulatora zāles pļāvējs, kas paredzēts profesionāliem lietotājiem, kam ir nepieciešams uzticams un kluss zāles pļāvējs ar zemām lietošanas izmaksām un vieglu apkopi. Tam ir 53 cm pļaušanas platums, kas ir lieliski piemērots vidēji lieliem zālieniem vai, kā piepļaušanas pļāvējs pēc braucamā vai robotizētā zāles pļāvēja. Ļoti vienkārši iedarbināms un lietojams, pateicoties intuitīvajai tastatūrai un tā mazajam svaram. Aprīkots ar savE/PowerBoost funkcijām un aktīvo dzesēšanu, kas ļauj pļaut arī lielāku zāli. Darbības laiks ir paildzināms pateicoties divām akumulatoru ligzdām. Turklāt modeli var aprīkot arī ar mugursomas akumulatoru (papildus vēl nepieciešamas adapteris tā stiprināšanai uz pļāvēja).
| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Dzinēja jauda | 1.5 kW |
| Maksimālā jauda | 3 000 apgr./min. |
| Pļaušanas platums | 53 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Alumīnija |
| Pļaušanas augstuma soļi | 5 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 28-65 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | maināms ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 2.8-5.3 km/h |
| Gaitas riteņi | Priekšējie |
| Savācējgrozs | Nav |
| Svars | 38 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 97.6 dB(A) |

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.