Husqvarna LB553iV zāles pļāvējs
1699,00 €
Husqvarna LC142iS zāles pļāvējs
579,00 € – 749,00 €Price range: 579,00 € through 749,00 €
449,00 € – 729,00 €Price range: 449,00 € through 729,00 €
14
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LC 142iS ir ērti lietojams, pašgājējs akumulatora zāles pļāvējs ar 42 cm pļaušanas platumu, piemērots nelielu un vidēju lielu zālienu zāles pļaušanai. Ļoti viegli iedarbināt —noņemiet sviras aizturi un pabīdiet sviru uz leju. Zāles pļaušanu var veikt ar vienu uzlādi, turklāt pļāvēja kompaktā konstrukcija un ergonomiskais rokturis ļauj to viegli manevrēt. Pateicoties salokāmam un regulējamam rokturim, kā arī diviem iebūvētajiem pacelšanas rokturiem, to ir viegli uzglabāt un transportēt. Saderīgs ar Husqvarna 36 V akumulatoru sistēmu.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Dzinēja jauda | 0.55 kW |
| Maksimālā jauda | 3 200 apgr./min. |
| Pļaušanas platums | 42 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | ABS plastikāts |
| Pļaušanas augstuma soļi | 7 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | Nemainīgs ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0-4 km/h |
| Gaitas riteņi | Aizmugurējie |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 50 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 19 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Garantētais skaņas līmenis | 96 dB(A) |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Husqvarna LC142i zāles pļāvējs” Atcelt atbildi
Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.