1199,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
18
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LB 448iV ir akumulatoru darbināms, izturīgs, pašgājēja zāles pļāvējs ar 48 cm mulčēšanas pļaušanas bloku, kas paredzēts pusprofesionālai lietošanai. Izturīgais alumīnija pļaušanas bloks un augstas veiktspēja padara šo pļāvēju par patiesi uzticamu partneri daudzus gadus. Īpaši viegli iedarbināms un lietojams, pateicoties intuitīvajai tastatūrai un ergonomiskajai vadībai. Funkcija savE pagarina darbības laiku un ir ideāli piemērota uzdevumiem, kuriem nav nepieciešama pilna jauda, savukārt PowerBoost un aktīvā dzesēšana ļauj pļaut biezu un garu zāli.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Dzinēja jauda | 1.2 kW |
| Maksimālā jauda | 3 000 apgr./min. |
| Pļaušanas platums | 48 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Alumīnija |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-60 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | maināms ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 2.8-4.6 km/h |
| Gaitas riteņi | Priekšējie |
| Savācējgrozs | Nav |
| Svars | 34 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 95 dB(A) |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Husqvarna LB448i zāles pļāvējs” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.