999,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LB 448i ir izturīgs akumulatora zāles pļāvējs ar 48 cm pļaušanas platumu un mulčēšanas funkciju pusprofesionālam darbam. Radīts lietotājiem, kam ir nepieciešams uzticams un kluss pļāvējs ar zemām lietošanas izmaksām un vieglu apkopi. Izturīgs alumīnija korpuss, augstas kvalitātes detaļas un profesionāls dzinējs, padara pļāvēju par uzticamu sabiedroto uz ilgu laiku. Ļoti viegli ieslēdzams un lietojams, pateicoties intuitīvajai tastatūrai un mazajam svaram. Aprīkots ar savE režīmu akumulatora taupīšanai, PowerBoost jaudas pastiprināšanas režīmu un aktīvo dzesēšanu, kas ļauj pļaut nevienmērīgu vai garu zāli. Lielāks darba laiks pateicoties dubultajām BLi akumulatoru ligzdām.
| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Dzinēja jauda | 1.2 kW |
| Maksimālā jauda | 3 000 apgr./min. |
| Pļaušanas platums | 48 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Alumīnija |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 30-60 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0 km/h |
| Gaitas riteņi | N/A |
| Savācējgrozs | Nav |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 28 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 95 dB(A) |

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.