Ražotājs
Cena
Akumulatora motorzāģi
Husqvarna 225i motorzāģis
SKU:
970547500
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
249,00 € – 399,00 €Price range: 249,00 € through 399,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 0.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35.6 cm |
| Sliedes garums, collās | 14″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 30-45 cm |
| Solis | 3/8″ mini |
| Ķēdes tips | H38 |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 3.1 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Izvēlieties
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Husqvarna 240i motorzāģis
SKU:
970601100
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
379,00 € – 649,00 €Price range: 379,00 € through 649,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.4 kW |
| Sliedes garums, cm | 35.6 cm |
| Sliedes garums, collās | 14″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 30-45 cm |
| Solis | 3/8″ mini |
| Ķēdes tips | S93G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 3.5 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Izvēlieties
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Husqvarna 435i motorzāģis
SKU:
970718214
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
499,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35.6 cm |
| Sliedes garums, collās | 14″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 35-40 cm |
| Solis | .325″ mini |
| Ķēdes tips | SP21G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 2.7 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
| Akumulators | Nav iekļauts |
| Lādētājs | Nav iekļauts |
Husqvarna 535iXP motorzāģis
SKU:
970716512
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
569,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.45 kW |
| Sliedes garums, cm | 30 cm |
| Sliedes garums, collās | 12″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 25-35 cm |
| Solis | .325″ mini |
| Ķēdes tips | SP21G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 2.6 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
| Akumulators | Nav iekļauts |
| Lādētājs | Nav iekļauts |
Husqvarna 540iXP motorzāģis
SKU:
970572414
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
899,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35 cm |
| Sliedes garums, collās | 14″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 30-35 cm |
| Solis | .325″ mini |
| Ķēdes tips | SP21G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 2.9 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
| Akumulators | Nav iekļauts |
| Lādētājs | Nav iekļauts |
Husqvarna 540iXPG motorzāģis
SKU:
970568014
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
899,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35 cm |
| Sliedes garums, collās | 14″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 30-35 cm |
| Solis | .325″ mini |
| Ķēdes tips | SP21G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 3.1 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Ir |
| Akumulators | Nav iekļauts |
| Lādētājs | Nav iekļauts |
Husqvarna 542iXP motorzāģis
SKU:
970647013
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
899,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 33 cm |
| Sliedes garums, collās | 13″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 33-40 cm |
| Solis | .325″ |
| Ķēdes tips | SP33G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 3.1 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
| Akumulators | Nav iekļauts |
| Lādētājs | Nav iekļauts |
Husqvarna 542iXPG motorzāģis
SKU:
970647113
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
949,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 33 cm |
| Sliedes garums, collās | 13″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 33-40 cm |
| Solis | .325″ |
| Ķēdes tips | SP33G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 3.3 kg |
| Apsildāmie rokturi | Ir |
| Akumulators | Nav iekļauts |
Husqvarna 550iXP motorzāģis
SKU:
970745815
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
999,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 3.2 kW |
| Sliedes garums, cm | 37 cm |
| Sliedes garums, collās | 15″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 33-50 cm |
| Solis | .325″ |
| Ķēdes tips | C33 |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 4 kg |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
| Akumulators | Nav iekļauts |
Husqvarna Aspire C15X-P4A motorzāģis
SKU:
970720500
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
219,00 € – 319,00 €Price range: 219,00 € through 319,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Dzinēja jauda | 0.43 kW |
| Sliedes garums, cm | 25 cm |
| Sliedes garums, collās | 10″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 25-30 cm |
| Solis | 1/4″ mini |
| Ķēdes tips | SP11G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 2.2 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Izvēlieties
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Husqvarna T535iXP motorzāģis
SKU:
970716412
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
579,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.45 kW |
| Sliedes garums, cm | 30 cm |
| Sliedes garums, collās | 12″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 25-35 cm |
| Solis | .325″ mini |
| Ķēdes tips | SP21G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 2.4 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
| Akumulators | Nav iekļauts |
| Lādētājs | Nav iekļauts |
Husqvarna T540iXP motorzāģis
SKU:
970572314
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
849,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35 cm |
| Sliedes garums, collās | 14″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 30-40 cm |
| Solis | .325″ mini |
| Ķēdes tips | SP21G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 2.5 kg |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
| Akumulators | Nav iekļauts |
Husqvarna T540iXPG motorzāģis
SKU:
970568114
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
899,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35 cm |
| Sliedes garums, collās | 14″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 30-40 cm |
| Solis | .325″ mini |
| Ķēdes tips | SP21G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 2.6 kg |
| Apsildāmie rokturi | Ir |
| Akumulators | Nav iekļauts |
Husqvarna T542iXP motorzāģis
SKU:
970646814
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
899,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35 cm |
| Sliedes garums, collās | 14″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 30-40 cm |
| Solis | .325″ mini |
| Ķēdes tips | SP21G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 2.9 kg |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
| Akumulators | Nav iekļauts |
Husqvarna T542iXPG motorzāģis
SKU:
970646914
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
949,00 €| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35 cm |
| Sliedes garums, collās | 14″ |
| Ieteicamais sliedes garums | 30-40 cm |
| Solis | .325″ mini |
| Ķēdes tips | SP21G |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 3 kg |
| Apsildāmie rokturi | Ir |
| Akumulators | Nav iekļauts |
