Ražotājs
Cena
Benzīna augstgrieži
Husqvarna 525P4S augstgriezis
SKU:
967329401
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
999,00 €| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 25.4 сm³ |
| Izejas jauda | 1.0 kW |
| Degvielas tvertnes tilpums | 0.51 l |
| Eļļas tvertnes tilpums | 0.2 l |
| Degvielas patēriņš | 395 g/kWh |
| CO2 emisijas (CO2 EU V) | 1 141 g/kWh |
| Ķēdes ātrums | 24.5 m/s |
| Solis | 3/8″ mini |
| Sliedes garums | 12″ |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Ķēdes tips | H37 |
| Uzkabe | Vienpleca uzkabe |
| Garums ar griešanas meh. | 243 cm |
Husqvarna 525PT5S augstgriezis
SKU:
967329601
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
1099,00 €| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 25.4 сm³ |
| Izejas jauda | 1.0 kW |
| Degvielas tvertnes tilpums | 0.51 l |
| Eļļas tvertnes tilpums | 0.14 l |
| CO2 emisijas (CO2 EU V) | 1 141 g/kWh |
| Ķēdes ātrums | 20.5 m/s |
| Solis | 1/4″ |
| Sliedes garums | 10″ |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Ķēdes tips | H00 |
| Uzkabe | Vienpleca uzkabe |
| Garums ar griešanas meh. | 402 cm |
STIHL HT 135 augstgriezis
SKU:
41822000198
Novērtēts ar 0 no 5
In stock
1099,00 €| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 36.3 сm³ |
| Dzinēja jauda | 1.4 kW |
| Sliedes garums | 12” |
| Garums ar griešanas meh. | 390 cm |

