719,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
18
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Izturīgs un jaudīgs STIHL MS 271 benzīna ķēdes zāģis, ideāli piemērots malkas zāģēšanai. Tam ir ekonomiskāks 2-MIX dzinējs. Ilgstoša gaisa filtrēšanas sistēma nodrošina ilgāku filtra kalpošanas laiku. Tvertnes vāks bez instrumentiem ļauj droši un viegli uzpildīt degvielu. Pārsegs sastāv no vienas daļas. Komplektā LIGHT sliede un PRO ķēde.
Papildu informācija
| Cilindra darba tilpums | 50.2 сm³ |
|---|---|
| Dzinēja maksimālā jauda | 2.6 kW |
| Sliedes garums, cm | 40 cm |
| Sliedes garums, collās | 16” |
| Solis | .325″ |
| Ķēdes tips | RS |
| Sliedes tips | Light 04 |
| Svars | 5.6 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “STIHL MS 271 motorzāģis ar LIGHT ķēdes sliedi” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.