439,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
18
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Jaudīgs un daudzpusīgs motorzāģis pagalmu kopšanai, dārzkopībai un ainavu veidošanai, kā arī celtniecībai un mazu koku zāģēšanai. STIHL 2-MIX dzinējs nodrošina ļoti labu griešanas veiktspēju un tajā pašā laikā zemas izmaksas. STIHL pretvibrācijas sistēma, sānu ķēdes spriegojums, Kombi svira ar bremžu funkciju un vienas sviras vadību – viegli un ērti strādāt ar motorzāģi. Stabili atbalsta zobi, kas nodrošina stingru zāģa piestiprināšanu pie koka un precīzu griezumu.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 38.6 cm³ |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35 cm |
| Sliedes garums | 14” |
| Solis | 3/8″P |
| Ķēdes tips | PM3 |
| Sliedes tips | ROLLOMATIC E / Light 04 |
| Svars | 4.6 kg |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “STIHL MS 212 motorzāģis” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.