4499,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
12
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna raiders R 214C ir efektīvs zāles pļāvējs ar 94 cm combi pļaušanas bloku, ar BioClip® (mulčēšanu) un izmešanu uz aizmuguri. Šarnīrveida stūrēšanas sistēma un priekšējais pļaušanas bloks nozīmē lielisku pļaušanas darbību un teicamu darba vietas pārredzamību. Ar pedāli darbināma hidrostatiskā transmisija, viegli pieejama vadība un automātiska asmens ieslēgšana atvieglo pļaušanu. Pļaušanas bloku var viegli sasvērt apkopes stāvoklī, lai pēc pļaušanas to varētu viegli iztīrīt. Raideru iespējams aprīkot ar sniega lāpstu, piekabi, sūnu grābekli, kaisītāju un citiem piederumiem, lai to varētu izmantot visu cauru gadu.
Papildu informācija
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
|---|---|
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
| Cilindra darba tilpums | 413 сm³ |
| Cilindri | 1 |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Dzinēja eļļošanas tips | Spiediens |
| Eļļas filtrs | Jā |
| Dzinēja jauda | 8.4 kW |
| Transmisijas tips | Hidrostatiska |
| Piedziņas metode | Divu pedāļu vadība |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 9 km/h |
| Ātrums uz aizmuguri min-maks | 9 km/h |
| Svars | 191 kg |
| Stundu skaitītājs | Ciparu |
| Akumulatora tips | Svina/skābes |
| Pļaušanas platums | 94 cm |
| Pļaušanas augstums | 25 – 75 mm |
| Nažu iespēgšāna | Automātiska |
| Pļaušanas bloks | Combi 94 cm |
| Sēdekļa amortizācija | Jā |
| Sēdekļa tips | Comfort |
| Sēdekļa materiāls | PU |
| Paceļams sēdeklis | Jā |
| Stūres tips | Ergonomisks |
| Stāvbremze | Disks |
| Stūres vibrāciju līmenis | 2.1 m/s² |
| Sēdekļa vibrāciju līmenis | 0.6 m/s² |
| Garantētais skaņas līmenis | 99 dB(A) |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Husqvarna R214C raideris” Atcelt atbildi
Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.