Back to products
STIHL MS 661 motorzāģis
1449,00 €
1399,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
11
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Jaudīgs STIHL MS 661 C-M benzīna ķēdes zāģis vissmagākajiem mežsaimniecības darbiem. Optimāla dzinēja veiktspēja un viegla iedarbināšana tiek panākta ar STIHL M-Tronic. Tam ir augstas veiktspējas eļļas regulēšanas sūknis un jaunās paaudzes HD2 gaisa filtrs, kas lieliski filtrē un nepiesārņo vidi. Ekonomiskāks 2-MIX dzinējs. Svarīgi! Šis ķēdes zāģis tiek pārdots bez griešanas aprīkojuma. Tas ir jāsamontē atsevišķi.
Papildu informācija
| Cilindra darba tilpums | 91.1 сm³ |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 5.4 kW |
| Sliedes garums, cm | 50 cm |
| Sliedes garums, collās | 20” |
| Solis | 3/8″ |
| Sliedes tips | Ar gala zvaigznīti |
| Svars | 7.4 kg |
| Sliede | Nav iekļauta |
| Ķēde | Nav iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “STIHL MS 661 C-M motorzāģis” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.