769,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
15
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
STIHL MS 291 benzīna ķēdes zāģis, kas ir lieliski piemērots malkas zāģēšanai. Ekonomiskāks 2-MIX dzinējs. Gaisa filtrēšanas sistēma nodrošina ilgāku filtra kalpošanas laiku. Tvertnes vāks attaisāms bez papildus instrumentiem, kas ļauj droši un viegli uzpildīt degvielu. 325 1,6 “Rapid Micro griešanas ķēde nodrošina augstu produktivitāti. Komeplektā LIGHT sliede un PRO ķēde.
Papildu informācija
| Cilindra darba tilpums | 55.5 сm³ |
|---|---|
| Dzinēja maksimālā jauda | 2.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 40 cm |
| Sliedes garums, collās | 16” |
| Solis | .325″ |
| Ķēdes tips | RS |
| Sliedes tips | Light 04 |
| Svars | 5.6 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “STIHL MS 291 motorzāģis ar LIGHT sliedi” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.