699,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
17
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Izturīgs un jaudīgs STIHL MS 271 benzīna ķēdes zāģis lauksaimniekiem. Ideāli piemērots malkas zāģēšanai. Tam ir ekonomiskāks 2-MIX dzinējs. Ilgstoša gaisa filtrēšanas sistēma nodrošina ilgāku filtra kalpošanas laiku. Tvertnes vāks bez instrumentiem ļauj droši un viegli uzpildīt degvielu. Pārsegs sastāv no vienas daļas.
Papildu informācija
| Cilindra darba tilpums | 50.2 сm³ |
|---|---|
| Dzinēja maksimālā jauda | 2.6 kW |
| Sliedes garums, cm | 37 cm |
| Sliedes garums, collās | 15” |
| Solis | .325″ |
| Ķēdes tips | RM |
| Sliedes tips | ROLLOMATIC E / Light 04 |
| Svars | 5.6 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “STIHL MS 271 motorzāģis” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.