749,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
11
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Viegls, bet jaudīgs STIHL MS 241 C-M benzīna ķēdes zāģis, kas lieliski piemērots plānas koksnes griešanai. Standarta modelis ar M-Tronic sistēmu. Ilgstoša gaisa filtrēšanas sistēma ar HD2 filtru ilgākiem tīrīšanas intervāliem. Bloķēšanas uzgrieznis uz ķēdes zobrata pārsega. Ekonomisks 2-MIX dzinējs. 3/8″ griešanas ķēde nodrošina augstu produktivitāti.
Papildu informācija
| Cilindra darba tilpums | 42.6 сm³ |
|---|---|
| Dzinēja maksimālā jauda | 2.3 kW |
| Sliedes garums, cm | 40 cm |
| Sliedes garums, collās | 16” |
| Solis | 3/8″P |
| Ķēdes tips | PS3 |
| Sliedes tips | ROLLOMATIC E / Light 04 |
| Svars | 4.5 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “STIHL MS 241 C-M motorzāģis” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.