569,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
11
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Benzīna ķēdes zāģis STIHL MS 231 C-BE ir ideāli piemērots mājsaimniecībām un maziem uzņēmumiem. Vienkārša STIHL ErgoStart palaišana. Zāģis aprīkots ar manuālo degvielas sūkni. Šis zāģis ir paredzēts mazu koku zāģēšanai, malkas zāģēšanai un ainavu veidošanai. Ar pirmo zemā profila Picco Duro zāģa ķēdi un karbīda sakausējumu griešanas zobi paliek asi līdz pat četrām reizēm ilgāk nekā instrumenti ar standarta ķēdēm. MS 231 C-BE benzīna ķēdes zāģim ar 2-MIX tehnoloģiju ir par 70% mazāks izmešu daudzums un 20% mazāks degvielas patēriņš, salīdzinot ar zāģi ar tādu pašu jaudu kā STIHL 2-taktu dzinējam.
Papildu informācija
| Cilindra darba tilpums | 42.6 сm³ |
|---|---|
| Dzinēja maksimālā jauda | 2.0 kW |
| Sliedes garums, cm | 35 cm |
| Sliedes garums, collās | 14” |
| Solis | 3/8″P |
| Ķēdes tips | PM3 |
| Sliedes tips | ROLLOMATIC E / Light 04 |
| Svars | 5.1 kg |
| Sliede | Ir iekļauta |
| Ķēde | Ir iekļauta |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “STIHL MS 231 C-BE motorzāģis” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.