499,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
12
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Jaudīgs un daudzpusīgs motorzāģis pagalmu kopšanai, dārzkopībai un ainavu veidošanai, kā arī celtniecībai un mazu koku zāģēšanai. STIHL 2-MIX dzinējs nodrošina ļoti labu griešanas veiktspēju un tajā pašā laikā zemas izmaksas. STIHL pretvibrācijas sistēma, sānu ķēdes spriegojums, Kombi svira ar bremžu funkciju un vienas sviras vadību – viegli un ērti strādāt ar motorzāģi. Pateicoties STIHL ErgoStart sistēmai, zāģa iedarbināšanai nepieciešams ievērojami mazāks spēks. Stabili atbalsta zobi, kas nodrošina stingru zāģa piestiprināšanu pie koka un precīzu griezumu.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 38.6 cm³ |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35 cm |
| Sliedes garums | 14” |
| Solis | 3/8″P |
| Ķēdes tips | PM3 |
| Sliedes tips | ROLLOMATIC E / Light 04 |
| Svars | 4.9 kg |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “STIHL MS 212 C-BE motorzāģis” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.