799,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
16
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Benzīna ķēdes zāģis STIHL MS 201 C-M ir jaudīgākais STIHL ķēdes zāģis ar īpaši pielāgotu pretvibrācijas sistēmu. Paredzēts precīzu griezumu veikšanai un zāgešanai. Standarta modelis aprīkots ar M-Tronic sistēmu. Tam ir ekonomisks 2-MIX dzinējs. Ar STIHL ElastoStart rokturi zāģa iedarbināšana ir ārkārtīgi vienkārša. Var aprīkot ar STIHL Carving grebšanas sliedi un atbilstošu gebšanas ķēdi (1/4 ”RMS) precīzai un drošai darbībai.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Cilindra darba tilpums | 35.2 сm³ |
| Dzinēja jauda | 1.8 kW |
| Sliedes garums, cm | 35 cm |
| Sliedes garums | 14” |
| Solis | 3/8″P |
| Ķēdes tips | PM3 |
| Sliedes tips | ROLLOMATIC E / Light 04 |
| Svars | 3.9 kg |
| Apsildāmie rokturi | Nav |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “STIHL MS 201 C-M motorzāģis” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.