899,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
19
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
KLIPPO LB 448Q, standarta izmēra, kompakta un viegli lietojama BioClip® pļaujmašīna. Pielāgots pusprofesionālai lietošanai vidēja izmēra platībās. Klippo LB 400 sērija ir veidota uz augsti cienītās KLIPPO platformas, kas ir labi pazīstama ar izcilu izturību un uzticamu veiktspēju. Aprīkots ar pilnībā komerciālu un augstas specifikācijas Husqvarna HS 166AP dzinēju, lieta alumīnija bloku un ergonomisku sāniski regulējamu rokturi. KLIPPO LB 400 sērija, optimizēts dizains un komerciālas kvalitātes komponenti nodrošina veiktspēju, uz kuru var paļauties gadu no gada.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 166AP |
| Dzinēja jauda | 2.75 kW |
| Maksimālā jauda | 2 900 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 48 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Alumīnijs |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Pļaušanas augstums | 30-60 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0 km/h |
| Gaitas riteņi | N/A |
| Savācējgrozs | Nav |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 29 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Jā |
| Nolokāms rokturis | Nē |
| Garantētais skaņas līmenis | 93 dB(A) |
