1249,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
14
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LC 551VQ ir kompakts un izturīgs zāles pļāvējs, kas paredzēts komerciālai lietošanai. Ar augstas specifikācijas Husqvarna dzinēju, lielu degvielas bāku un izturīgiem dubultā lodīšu gultņu riteņiem ar lielisku saķeri. Ideāla izvēle profesionāļiem, kuriem nepieciešama kvalitāte ar uzticamu, ilgstošu darbību un izciliem rezultātiem.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 166AP |
| Dzinēja jauda | 2.7 kW |
| Maksimālā jauda | 2 800 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 51 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Alumīnijs |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 26-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | maināms ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 2.8-5 km/h |
| Gaitas riteņi | Aizmugurējie |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 65 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 51 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Roktura veids | Ergonomisks |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 98 dB(A) |
