Husqvarna LC 353AWD zāles pļāvējs
749,00 €
Husqvarna LC551SP zāles pļāvējs
1299,00 €
1599,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
12
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Kompakts, izturīgs pļāvējs ar jaudīgu Kawasaki dzinēju, lielu degvielas tvertni un riteņiem ar gumijas riepām. Ar maināmu gaitas ātrumu, naža bremzes vadību un sānu aizsargbamperiem, šis modelis ir lieliska izvēle profesionāļiem, kuri pieprasa uzticamu, ilgstošu veiktspēju un izcilus rezultātus.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Kawasaki |
| Dzinēja nosaukums | FJ180 KAI |
| Dzinēja jauda | 2.9 kW |
| Maksimālā jauda | 2 800 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 179 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 51 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Alumīnijs |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 26-74 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | maināms ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 2.8-5 km/h |
| Gaitas riteņi | Aizmugurējie |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 65 l |
| Jaudas kontrole | Jā |
| Svars | 52.5 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Roktura veids | Ergonomisks |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 98 dB(A) |
