749,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
17
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LC 347V ir izturīgs, kvalitatīvs zāles pļāvējs vieglai, praktiskai un ērtai pļaušanai un teicamam zālienam. Viedi risinājumi, piemēram, salokāmie rokturi, mainīgs ātrums un pļaušanas augstuma regulēšana, mazina slodzi un nodrošina lielisku pļaušanas rezultātu. Labākā iespējamā zāles savākšana: paliek mazāk zāles atgriezumu, ļaujot pilnībā sakopt zālienu.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 166A |
| Dzinēja jauda | 2.75 kW |
| Maksimālā jauda | 2 900 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 47 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Kompozīts |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Pļaušanas augstums | 20-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | maināms ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 2.8-5 km/h |
| Gaitas riteņi | Aizmugurējie |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 55 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 30.5 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Roktura veids | Ergonomisks |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 96 dB(A) |