999,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
15
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna GX 560 ir komerciāls pļāvējs vietām, kuras ir grūti nopļaut ar braucamu vai stumjamu pļāvēju. Ar savu īpašo gaisa spilvena tehnoloģiju tas nodrošina izcilu rezultātu patiešām stāvās un sarežģītās vietās, piemēram, golfa laukumu bunkuru malās. Produkta dizains un dzinēja izvēle ļauj to izmantot nogāzēs līdz 40°.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Honda |
| Dzinēja nosaukums | GCVX-170 |
| Dzinēja jauda | 3.4 kW |
| Maksimālā jauda | 3 150 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 50.5 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | ABS plastikāts |
| Pļaušanas augstuma soļi | 3 |
| Augstuma regulācija | Sadalītājs |
| Pļaušanas augstums | 10-30 mm |
| BioClip® komplekts | N/A |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0 km/h |
| Gaitas riteņi | N/A |
| Savācējgrozs | Nav |
| Svars | 18 kg |
| Roktura regulācija | Nē |
| Roktura veids | Komforta |
| Nolokāms rokturis | Nē |
| Garantētais skaņas līmenis | 97 dB(A) |
