849,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
17
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LC 347iVX ir akumulatora zāles pļāvējs ar lielāku pļaušanas platumu un divām akumulatora ligzdām nodrošina ilgāku darbības laiku un efektīvāku pļaušanu. Pļāvējs ir pašgājējs, tāpēc pļaušana vidēja izmēra zālienos nav tik grūta. LC 347iVX ir zems trokšņa līmenis, tādēļ darba vide ir patīkama. Ergonomiska konstrukcija ar viegli saprotamu tastatūru un ergonomisku rokturi, kā arī ērta pļaušanas augstuma regulēšana ar vienu sviru, kas vada visu pļaušanas bloku. Saderība ar visiem Husqvarna akumulatoriem — ļoti ērti un rentabli. Bluetooth savienojamība sniedz lietotājam ierīces datus un informāciju, lai nodrošinātu efektīvāku apkopi.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora tips | Litija jonu |
| Dzinēja jauda | 0.75 kW |
| Maksimālā jauda | 3 000 apgr./min. |
| Pļaušanas platums | 47 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Kompozītu |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 20-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | maināms ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 3-4.5 km/h |
| Gaitas riteņi | Aizmugurējie |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 55 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 26 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Garantētais skaņas līmenis | 95 dB(A) |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Husqvarna LC347iVX zāles pļāvējs” Atcelt atbildi

Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.