2999,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
12
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna raiders R 112C5 ir piemājas īpašniekam piemērots zāliena pļavējs, ar ko var ērti appļaut zāli ap puķu dobēm, krūmiem un citiem šķēršļiem. Pateicoties kompaktajai konstrukcijai, ar to viegli pļaut pat šaurās vietās un ērti uzglabāt. Neskatoties uz mazo izmēru, tam ir izcila saķere pat nogāzēs un uz mitras virsmas. Šarnīrveida stūrēšana ļauj ātri pagriezties ar minimālu pagrieziena rādiusu, un combi pļaušanas bloks dod iespēju izvēlēties starp BioClip® (mulčēšana), kur zāle tiek sasmalcināta un atgriežas zālienā kā mēslojums, vai izmešanu uz aizmuguri, lai efektīvi apsaimniekotu teritorijas ar garāku zāli.
Papildu informācija
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
|---|---|
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
| Cilindra darba tilpums | 413 сm³ |
| Cilindri | 1 |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Dzinēja eļļošanas tips | Šļaksta veida |
| Eļļas filtrs | Nē |
| Dzinēja jauda | 8.4 kW |
| Transmisijas tips | Hidrostatiska |
| Piedziņas metode | Pedāļu vadība |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 8 km/h |
| Ātrums uz aizmuguri min-maks | 3 km/h |
| Svars | 100 kg |
| Stundu skaitītājs | Nav |
| Akumulatora tips | Svina/skābes |
| Pļaušanas platums | 86 cm |
| Pļaušanas augstums | 25 – 70 mm |
| Nažu iespēgšāna | Automātiska |
| Pļaušanas bloks | Combi 85 cm |
| Sēdekļa amortizācija | Jā |
| Sēdekļa tips | Standarts |
| Sēdekļa materiāls | PU |
| Paceļams sēdeklis | Jā |
| Stūres tips | Standarta |
| Stāvbremze | Disks |
| Stūres vibrāciju līmenis | 1.6 m/s² |
| Sēdekļa vibrāciju līmenis | 0.7 m/s² |
| Garantētais skaņas līmenis | 100 dB(A) |
Atsauksmes (0)
Novērtēts ar 0 no 5
0 reviews
Novērtēts ar 5 no 5
0
Novērtēts ar 4 no 5
0
Novērtēts ar 3 no 5
0
Novērtēts ar 2 no 5
0
Novērtēts ar 1 no 5
0
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Husqvarna R112C5 raideris” Atcelt atbildi
Atsauksmes
Clear filtersPašlaik atsauksmju nav.