1099,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
17
People watching this product now!
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
KLIPPO LB 453SQ ir pilnizmēra, kompakts un ar priekšējo riteņu piedziņu aprīkots BioClip® zāles pļāvējs. Pielāgots daļēji profesionālai lietošanai vidēja un liela izmēra platībās. Klippo LB 400 sērija ir veidota uz augsti novērtētās KLIPPO platformas, kas ir labi pazīstama ar izcilu izturību un uzticamu veiktspēju. Aprīkots ar pilnībā komerciālu un augstas specifikācijas Husqvarna HS 166AP dzinēju, lietā alumīnija pļaušanas blokiem un ergonomisku sāniski regulējamu rokturi. KLIPPO LB 400 sērija, optimizēts dizains un komerciālās klases komponenti nodrošina veiktspēju, uz kuru var paļauties gadu no gada.
Papildu informācija
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 166AP |
| Dzinēja jauda | 2.75 kW |
| Maksimālā jauda | 2 900 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 53 cm |
| Pļaušanas metode | BioClip®/Izmešana uz aizmuguri |
| Pļaušanas bloka materiāls | Alumīnijs |
| Pļaušanas augstuma soļi | 6 |
| Pļaušanas augstums | 30-60 mm |
| BioClip® komplekts | Nav pieejams |
| Gaitas sistēma | Nemainīgs ātrums, Pašgājējs |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0-4.5 km/h |
| Gaitas riteņi | Priekšējie |
| Savācējgrozs | Nav |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 33.5 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Jā |
| Nolokāms rokturis | Nē |
| Garantētais skaņas līmenis | 95 dB(A) |
