559,00 €
Noliktavā 1 prece/-es
Ātrā piegāde
DPD kurjers
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Apraksts
Husqvarna LC 151 ir viegli lietojams, stumjams zāles pļāvējs ar zāles savākšanas, Bioclip® (mulčēšanas) un sānu izmešanas funkcijām, un ir labi piemērots vidēji lieliem zālieniem. Tā izturīgais 51 cm pļaušanas bloks, uzticamais un viegli iedarbināmais Husqvarna dzinējs ir būvēti, lai paveiktu darbu ar lieliskiem rezultātiem. Ergonomiskais rokturis ar mīkstajām satvēriena daļām nodrošina komfortablu darbu. Viegli nolokāms rokturis, ērti maināms pļaušanas augtums padara darbu ar pļāvēju vēl vieglāku. Īpašais savākšanas nazis nodrošina skaistu un tīru zālienu. Lai zāles pļāvēju padarītu par smalcinātāju, tad ir nepieciešams mulčēšanas komplekts 598018001, kas ir pieejams kā papildaprīkojums.
| Jaudas/degvielas veids | Benzīns |
|---|---|
| Dzinēja ražotājs | Husqvarna |
| Dzinēja nosaukums | HS 166A |
| Dzinēja jauda | 2.7 kW |
| Maksimālā jauda | 2 800 apgr./min. |
| Cilindra darba tilpums | 166 сm³ |
| Motora dzesēšana | Gaiss |
| Pļaušanas platums | 51 cm |
| Pļaušanas metode | Savācējgrozs/BioClip®/Izmešana uz sānu |
| Pļaušanas bloka materiāls | Tērauds |
| Pļaušanas augstuma soļi | 7 |
| Augstuma regulācija | Centrāls |
| Pļaušanas augstums | 25-75 mm |
| BioClip® komplekts | Nav iekļauts |
| Gaitas sistēma | Stumjams |
| Ātrums uz priekšu, min.-maks. | 0 km/h |
| Gaitas riteņi | N/A |
| Savācējgrozs | Jā |
| Savācējgroza tilpums | 65 l |
| Jaudas kontrole | Nē |
| Svars | 30.3 kg |
| Roktura regulācija | 2 pakāpju |
| Uz sānu regulējams rokturis | Nē |
| Roktura veids | Ergonomisks rokturis (Bag Through) |
| Nolokāms rokturis | Jā |
| Garantētais skaņas līmenis | 98 dB(A) |